На Далекосхідному кладовищі в Кропивницькому провели в останню путь Героїв

4 фев 2023 12:35 633 0 АТО
На Далекосхідному кладовищі в Кропивницькому провели в останню путь Героїв
 
Сьогодні, 04 лютого, у Кропивницькому провели у засвіти Воїнів-захисників — солдатів Віталія Незамая та Дмитра Кадукова, які пожертвували життями, захищаючи від російських загарбників Донеччину, сповістили в Кропивницькій міській раді.
 
36-річний стрілець Віталій Незамай загинув 26 січня у Бахмуті під час виконання бойового завдання.
- Чудова людина, батько двох дітей, відкритий, чистий, молодий, перспективний. Успішний приватний підприємець, мав багато друзів.  До війни мешкав в Ірпіні. Коли все почалося, вивіз родину за кордон, а сам пішов в ТРО, потів до ЗСУ.  Спочатку воював у Харківській області, а згодом  на сході України. Для нас це неймовірно велика втрата і біль, - розповів рідний брат загиблого Воїна В'ячеслав. 
 
Серце 26-річного майстра відділення технічного обслуговування артилерійського дивізіону Дмитра Кадукова зупинилося 27 січня в районі Торського.
- Відчайдух, яких ще треба пошукати. Людина слова і діла. Завжди в русі, не шукав легких шляхів. Народився у Костянтинівці Донецької області, там закінчив школу і технікум, вступив до вузу, пройшов строкову службу. Працював в Харкові ландшафтним дизайнером, потім поїхав до Польщі на заробітки. У нього й думки не було відсиджуватися. Як тільки дізнався про напад росії, одразу почав збиратися додому і через тиждень вже був в Україні й пішов захищати свою родину, країну і друзів. Ми завжди пам'ятатимемо його і його посмішку, - поділилися спогадами рідні і друзі Дмитра Кадукова.
Панахиду за загиблими відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. Вічний спочинок Герої знайшли на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий