Кропивницькі ФОПи, що стали безробітними, можуть опанувати РРО

3 фев 2023 09:27 305 0 Общество
Кропивницькі ФОПи, що стали безробітними, можуть опанувати РРО
 
Наразі питання використання фізичними особами-підприємцями у своїй роботі РРО при проведенні розрахунків за товари та послуги – є нагальним і вимагає певних знань, умінь та навичок, сповістили в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.
 
Тож 6 лютого поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для безробітних громадян розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «РРО для ФОП (реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців)».
 
Навчальний план та програма призначені для підвищення кваліфікації фахівців у галузі бухгалтерського обліку, а також для фізичних осіб-підприємців, які ведуть облік самостійно.
 
Для зареєстрованих безробітних курси цільового призначення організовуються безоплатно коштом коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.
 
Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий