Кіровоградщина: Олександрійська молодь вдалася до навчання екоактивізму

2 фев 2023 06:15 400 0 Культура
Кіровоградщина: Олександрійська молодь вдалася до навчання екоактивізму
 
Наприкінці січня в Олександрійській та Знам’янській громадах відбувся перший тренінг для учасників та учасниць «Школи екоактивізму», яку проводить громадська організація Нова Дружківка. Про вплив побутових відходів та відповідальне поводження з ними розказала Юлія Мархель, лідерка найбільшого екоруху країни «Let’s do it Ukraine», розповіли в Олександрійській міській раді.
 
До навчання долучилися дівчата та хлопці з Кіровоградської, Донецької, Харківської, Херсонської та Луганської областей. Організатори школи, крім екологічної просвіти, хочуть сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади, в яких вони проживають.
 
 
Попереду на учасниць та учасників школи чекають ще 6 тренінгів, не тільки про екологічні аспекти, а й про те, як впроваджувати зміни в своїх громадах та якими інструментами користуватися. Навесні команда громадської організації «Нова Дружківка» разом з випускниками та випускницями школи планують організувати та провести плоггінг (поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту).
 
Проєкт «Школа екоактивізму» виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий