Кіровоградщина: Олександрійців застерігли від віртуальних небезпек

1 фев 2023 14:48 418 0 Общество
Кіровоградщина: Олександрійців застерігли від віртуальних небезпек
 
Центральна міська бібліотека для дітей займається вихованням інформаційної гігієни маленьких відвідувачів, влаштовуючи заходи з медіаграмотності, розповіли в Олександрійській міській раді.
 
Так, днями під час схожого заняття учасники долучилися до медіагри, у ході якої, використовуючи власні гаджети, розвивали вміння протистояти онлайн-загрозам, формували навички критичного споживання інформації, вчилися відрізняти фейкові новини від правдивих.
 
 
Бібліотеки Олександрійської централізованої бібліотечної системи заздалегідь планують проведення занять з медіаграмотності за різними темами, домовляючись із класними керівниками навчальних закладів міста: «Інформаційна безпека в цифровому світі», «Основи візуального сторітелінгу», «Формування вмінь роботи з інформацією», «Маніпуляції: як не потрапляти і не продукувати», «Техніка самостійного вибору книг, або як не розгубитися у вирі інформації» та багато інших.
 
Долучаються до цих занять, як правило, школярі під керівництвом своїх вчителів за попередньою домовленістю.
 
Анонси про заходи бібліотек розміщено на сторінці «Олександрійські бібліотеки» у фейсбуці  та у Телеграм-каналі «Олександрійські бібліотеки».
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий