Кропивницький: На обійстя забігла лисиця, хвора на сказ, і покусала собаку

26 янв 2023 18:00 386 0 Медицина
Кропивницький: На обійстя забігла лисиця, хвора на сказ, і покусала собаку
 
У Кропивницькому проводять подвірні щеплення тварин проти сказу через лабораторно підтверджений випадок сказу дикої лисиці, яка забігла на територію приватного домоволодіння в мікрорайоні Лелеківка м.Кропивницький. На подвір’ї тварина встигла сконтактувати з собакою та цуценятами, що там утримуються, розповіли в ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.
 
Фахівці Кропивницької районної державної лікарні ветеринарної медицини терміново розпочали подвірні обходи та вакцинацію тварин у визначеній зоні, аби унеможливити поширення вірусу сказу.
 
 
Нагадуємо, що сказ - це невиліковне захворювання людей і тварин, яке характеризується швидким ураженням центральної нервової системи та смертю інфікованого. Єдиним методом боротьби з хворобою є щорічна вакцинація домашніх котів і собак.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий