Кіровоградщина: Перша "паровозівка-2023" відбула з Гайворона до Бершаді

19 янв 2023 11:14 246 0 Общество
Кіровоградщина: Перша "паровозівка-2023" відбула з Гайворона до Бершаді
 
14 січня наш "Гайворонський експрес" на чолі з паротягом Гр-280 здійснив вже сьомий рейс, розповіли в Територіальній громаді міста.
 
Минулої суботи до столиці українських вузькоколійок знову з'їхалися туристи та залізничні фанати зі всієї України. 100 учасників ретро-туру зі столиці, Вінниччини, Львівщини і навіть Миколаєва, Запоріжжя приїхали побачити на власні очі 125-річний музей просто неба. Погода цього разу надзвичайно порадувала — вперше за останні два роки зимових поїздок мальовничі ландшафти були припорошені снігом.
 
 
Традиційно, Гайворонська громада підготувала для гостей культурну програму на березі Південного Бугу: гаряче харчування та виступ музичного колективу. Радо зустріли туристів і в Бершаді — прибуття ретро-потягу гармонійно поєдналося з виступом духового оркестру, після чого учасники заходу мали змогу взяти участь у театралізованому дійстві на честь свята Маланки.
 
Наступний ретро-тур по Гайворонській вузькоколійці відбудеться 18 лютого. Реєстрацію та продаж квитків буде відкрито за 2 тижні до поїздки.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий