У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях з російськими окупантами

4 янв 2023 10:00 949 0 Общество
У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях з російськими окупантами
 
3 січня на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани провести у засвіти земляків – Героїв: солдата Олексія Ляпала, рядового Владислава Громаду та молодшого сержанта Івана Конівщинського. 
 
- Брат був справжнім патріотом України. Коли отримав повістку, навіть не думав уникати призову. Пройшов навчання, воював на передовій, останнього разу ми бачилися, коли Олексій приїздив у відпустку. Був безстрашною людиною, загинув в бою. Ми з ним близнюки, мали дуже тісний зв’язок, зараз у мене в душі порожньо, лише невгамовний біль, - крізь сльози промовляє Леонід Ляпало.
 
38-річний гранатометник парашутно-десантної роти Олексій Ляпало загинув 25 грудня на Луганщині, у Сіверськодонецькому районі.
 
Водій стрілецького відділення, 46-річний воїн Владислав Громада свій останній бій провів 22 грудня на позиції в pайоні Бахмута Донецької області.  
 
- Золота людина, трудяга. Свого часу працював на машинобудівному заводі. Пішов добровольцем. Був самотнім, я — це майже вся його родина, дуже тяжко без нього, - ділиться болем племінниця загиблого Ірина Макогон.
 
Серце 58-річного старшого водія мінометного взводу Івана Конівщинського зупинилося 18 листопада під час виконання бойового завдання.  
- Ми мешкали на одній вулиці, зовсім поряд. Гостинний, трудящий, добрий господар, сім’янин. Просто хороша людина. Це велика втрата для нас, для родини, друзів, - розповідає його сусід, кропивничанин В’ячеслав Меншиков.
       
У вічну путь Героїв провели рідні, друзі, бойові побратими. Панахиду відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий