У бібліотеці Чижевського прозвучала музична імпреза «Музика єднає серця»

23 дек 2022 16:28 838 0 Культура
У бібліотеці Чижевського прозвучала музична імпреза «Музика єднає серця»
 
У актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського у Кропивницькому відбувся концерт «Музика єднає серця» - це спільний захід, підготовлений Бібліотекою разом із музичною школою імені Юлія Мейтуса.
 
Святковий концерт-імпреза присвячений зимовим святам українців, у якому прозвучали музичні твори української класики та сучасні композиції. Юні музиканти грали на бандурі, скрипці, фортепіано, саксофоні та флейті. У програму концерту увійшли вокальні твори патріотичної тематики.
 
 
Музика у поєднанні зі словом, спілкування в гостинній атмосфері бібліотеки, все це, виступило відновлюючим ефектом арттерапії.
 
Концерт відвідали родини ВПО з центру «ЯМаріуполь», наші гості з Харківщини та Миколаївщини, дитячі будинки сімейного типу, що проживають на Кіровоградщині, родини учнів музичної школи № 2 та відвідувачі бібліотеки.
 
Батьки й діти із захопленням слухали чудові виконання майбутніх музикантів. По закінченні програми, усі діти в залі були запрошені на сцену для спільного фото та отримання стильних подаруночків, які були надані партнерами нашого заходу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Безпечне майбутнє».
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий