Україна та Франція працюють над страхуванням військових ризиків для інвесторів

14 дек 2022 15:21 274 0 Политика
Україна та Франція працюють над страхуванням військових ризиків для інвесторів
 
Франція надаватиме державні гарантії своєму бізнесу для інвестицій в Україну, інформує Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України 
 
Також спільно з Україною шукатиме інші механізми страхування військових ризиків. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час Форуму з економічної стійкості та реконструкції України, який відбувся в Парижі за участі Президента України Володимира Зеленського та Президента Франції Емманюеля Макрона.
 
Денис Шмигаль закликав французький бізнес інвестувати в Україну, де для підприємців є величезні можливості та переваги.
 
- Це сильна армія та перспективи розвитку ВПК, потужний агросектор, нові можливості для здійснення «зеленого переходу» та диверсифікації джерел енергії, наявність 117 з 120 видів корисних копалин, що споживаються у Європі, потенціал розміщення європейських виробництв поряд із ринками збуту, нова якість цифрового та кіберпростору. Водночас європейський бізнес, який досі не покинув росію, мусить це зробити, аби не наповнювати «кривавий» російський бюджет, — заявив Прем’єр-міністр України.
 
Глава українського Уряду висловив переконання, що бізнес Франції долучиться як до повоєнної відбудови нашої держави, так і до так званого «швидкого відновлення». 
 
- Вже два місяці росія інтенсивно атакує ракетами та дронами нашу енергетику. Свідомо, цинічно, злочинно. У розпал зими, аби якнайбільше людей замерзло. Тому маємо відновлювати країну вже зараз. Адже йдеться про життя та здоров’я мільйонів людей, — наголосив Денис Шмигаль.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий