Кропивницький скелелаз виборов “золото” чемпіонату України

• 7 груд. 2022 09:21
  • 510
    • Новина Кропивницький скелелаз виборов “золото” чемпіонату України Ранкове місто. Кропивницький

У Києві з 1 по 6 грудня триває чемпіонат України зі скелелазіння, участь у якому беруть 113 спортсменів із одинадцяти регіонів України, у тому числі і скелелази з Кропивницького.  Про це у ФБ пише міська рада.

Змагання проходять у наступних видах: швидкість, складність, болдеринг та двоборство.
    Вихованець Кропивницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 Ярослав Ткач після кваліфікації став четвертим. А у фінальному раунді змагань у запеклій боротьбі Ярослав завоював золоту медаль. Призери нагороджені медалями та дипломами від національної федерації альпінізму і скелелазіння України. За високі спортивні досягнення у 2022 році Ярослав Ткач отримав посвідчення Заслуженого майстра спорту України зі скелелазіння.

У командному заліку збірна команда Кіровоградської області у складі: вихованця Ярослава Ткача, тренера-викладача КДЮСШ №1 Валерії Гончарук та кропивницького спортсмена Данила Назаренка посіли четверте місце.