У листопаді ПриватБанк профінансував український бізнес більш ніж на 2 мільярда гривень

5 дек 2022 09:12 221 0 Новости компаний
У листопаді ПриватБанк профінансував український бізнес більш ніж на 2 мільярда гривень
 
У листопаді ПриватБанк видав українському бізнесу 1523 кредити на загальну суму 2,077 мільярда гривень. Як повідомив член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, це на 20% більше, ніж у листопаді минулого року, а середня сума виданого кредиту складає 1,36 мільйона гривень. Найбільшу частку бізнес-кредитів ПриватБанком було видано клієнтам, які працюють в сфері агробізнесу: 37% від загального обсягу кредитування у листопаді.
 
За обсягами кредитування у листопаді 2022 року у лідерах бізнес-клієнти західних областей України, на яких приходиться майже 34% від наданих ПриватБанком кредитів. П’ята частина із загального обсягу фінансування припадає на бізнеси центральних областей, 15% північних регіонів, 12% - південних областей, 10% - на бізнеси столиці та 9% - східного регіону країни.
 
За результатами дослідженнями ринку компанії CBR, 47% юридичних осіб та 62% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу та при цьому 62% юридичних осіб та 79% підприємців, що мають намір отримувати бізнес-кредити - збираються зробити це саме у ПриватБанку.
 
Анжела Дзінзюра
Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий