Місцевий бізнес надає підтримку кропивничанам

1 дек 2022 11:38 398 0 Общество
Місцевий бізнес надає підтримку кропивничанам
 
Як зазначає заступник міського голови Михайло Бєжан, у Кропивницькому надзвичайно відповідальний бізнес, готовий подати руку допомоги громаді
 
Кількість пунктів у Кропивницькому, де містяни зможуть отримати допомогу в умовах довготривалої відсутності електроенергії, з кожним днем збільшується, інформує міська рада у ФБ. Плече кропивничанам підставляє місцевий бізнес: заклади торгівлі, громадського харчування, фармації, АЗС.
 
- Відпрацювавши з бізнесом тему Пунктів незламності, вчергове усвідомив, що бізнес Кропивницького надвідповідальний та щиро турбується про своїх споживачів, - відзначив заступник міського голови Михайло Бєжан. -  Є заклади, які в умовах блекауту продовжуватимуть працювати і там обов’язково вас зігріють, зарядять та напоять теплим чаєм. Тож, друзі, зберігаємо спокій, тримаємо повербанки і ліхтарі зарядженими, турбуємось про близьких та робимо все задля Перемоги!
 
З повним переліком Пунктів незламності від бізнесу, який постійно розширюватиметься, можна ознайомитися на сайті Кропивницької міської ради за посиланням: https://kr-rada.gov.ua/.../spetsialno-oblashtovani-zoni.../ .
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий