СБУ проводить безпекові заходи в Мукачівській єпархії УПЦ (МП)

30 нояб 2022 16:04 403 0 Политика
СБУ проводить безпекові заходи в Мукачівській єпархії УПЦ (МП)
 
Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території одного з монастирів Мукачівської єпархії УПЦ (МП) на Закарпатті. 
Заходи відбуваються спільно з Управлінням патрульної поліції та Ужгородським зональним відділом Військової служби правопорядку у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.
 
Зокрема, враховуючи збройну агресію рф, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.
 
За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці:
▪️ проводять огляд території та приміщень монастиря для виявлення заборонених до обігу предметів;
▪️ здійснюють перевірку осіб на території монастиря щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України. 
 
Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для:
▪️ перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «русского мира»;
▪️ недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
▪️ убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
 
Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий