Інгаляція без світла: прості поради

30 нояб 2022 14:15 352 0 Медицина
Інгаляція без світла: прості поради
 
ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» спільно з Міністерством охорони здоров’я Україні надає поради.
 
Всю країну облетіло фото дівчинки, яка робить інгаляцію на заправці через нестачу електроенергії після дій російських терористів.
 
Зібрали декілька порад, як діяти, якщо лікар призначив вашій дитині інгаляції, а електрики вдома немає.
 
 Розгляньте можливість покупки пристрою для інгаляцій (небулайзера) на батарейках та запасу батарейок або акумуляторів до нього.
 Обговоріть з вашим лікарем застосування допоміжного пристрою для інгаляцій - спейсера. Він не потребує електрики, але важливо отримати чіткі рекомендації лікаря стосовно дозування ліків. Також слід визначити із лікарем план дій у критичному випадку, якщо немає доступу до 
небулайзера чи спейсера, а дитині погано.
 
 Потурбуйтесь, щоб у вас був перехідник з розетки на usb, а також з прикурювача машини на usb. Таким чином ви зможете хоча б на короткий час увімкнути небулайзер за наявності павербенку або зробити інгаляцію в авто.
 
 За потреби перепишіть на листок найближчі Пункти незламності, щоб знати, де поруч можна зробити інгаляцію в разі відключення світла у вас вдома.
 
Список пунктів є тут: https://www.nezlamnist.gov.ua/ 
Бережіть себе і дітей! 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий