Кіровоградщина: Півтори тисячі осіб відвідали Пункти Незламності Служби порятунку

25 нояб 2022 11:33 369 0 Общество
Кіровоградщина: Півтори тисячі осіб відвідали Пункти Незламності Служби порятунку
 
Ворог вкотре здійснив атаку на нашу енергетичну систему. Але ми довели, що можемо здолати будь-які труднощі, що, підтримуючи одне одного, переживемо найскладніші випробування, інформує Управління ДСНС.
 
Наразі Служба порятунку Кіровоградщини розгорнула для населення 17 мобільних Пунктів Незламності. А також у кожному пожежно-рятувальному підрозділі організовано стаціонарні Пункти Незламності. 
 
Закликаємо громадян приходити до наших Пунктів Незламності. Наш дім – ваш дім! Тут є генератори - можна зарядити гаджети, зайти в Інтернет, випити теплого чаю та отримати інформаційну підтримку. А ще тут тепло, є питна та технічна вода, аптечка.
 
У наметах співробітники ГУ ДСНС в області проводять для громадян інформаційно-роз’яснювальну роботу з пожежної та техногенної безпеки, навчають діям при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час повітряної тривоги.
 
З початку діяльності Пунктів Незламності станом на 07:00 стаціонарні і мобільні Намети Незламності пожежно-рятувальної служби відвідали 1536 осіб.
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий