У Музеї мистецтв представили колекцію мініатюр «Остогидлі сусіди» (ФОТО)

17 нояб 2022 15:06 573 0 Культура
У Музеї мистецтв представили колекцію мініатюр «Остогидлі сусіди» (ФОТО)
 
У Кропивницькому у Музеї мистецтв майстр декоративно-прикладного мистецтва Володимир Крутоус презентував виставку своїх мініатюр на тему сучасної Російсько-української війни. 
 
У виставці військово-політичної карикатури «Остогидлі сусіди» представлена колекція мініатюр російських військових з награбованими в Україні речами майстра декоративно-прикладного мистецтва Володимир Крутоус під назвою "мордорські мародери".
 
 
В експозицію входить 19 різних фігур, серед яких – мародер, який несе пральну машинку, фігурка содата з унітазом, з награбованими речами у сумці, з батареєю та інші. Серед представлених робіт також є композиція, на якій зображено потопаючий корабель. І вперше його митець створив саме у той видатний день, коли «Москва» пішла на дно.
 
Кошти від продажу саме цих «мордорських мародерів» йдуть на допомогу нашим захисникам. 
 
 
Володимир Крутоус народився 28 березня 1969 року у Кропивницькому (раніше Кіровоград). Навчався у Центральноукраїнському національному технічному університеті(КІСМ), згодом працював викладачем. За фахом - інженер-електромеханік, а за покликанням – митець в широкому значенні цього слова.  Його дитячі передачі «Кукарача», «12 балів», «Засинайка» на обласному телебаченні завжди захоплювали не лише малечу та юнаків, а й дорослих, нині ж він разом зі своєю колежанкою Наталією Устименко керує дитячою кіно-теле-студією «Ку-раж». І весь цей час, за будь-якої можливості, займається дивовижною справою перетворення за допомогою складаного (перочинного) ножика, фарб та власних творчих новацій, старих, нікому не потрібних шматочків пінопласту та гілочок і корінців дерев у вишукані витвори мініатюрного мистецтва, оживляючи сторінки історії.
 
    
Військово-історичною мініатюрою Володимир Крутоус займається більше 40 років. Коли він був дитиною, то фігурки солдатиків було досить складно діставати, тому почав це робити самостійно. Різні матеріали спробував: пластилін, дерево, дріт і врешті-решт зупинився на пінопласті, тому що він досить пластичний.
Володимир Васильович активно бере участь в обласних, республіканських, закордонних виставках мініатюр. Активний учасник Великодніх Благодійних Аукціонів.
Володимир Крутоус уже понад шість років цікавиться періодом козацтва. Відшукує та збирає історичні матеріали про особистості, одяг та зброю козаків.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий