Команда Кіровоградської області стала кращою у пістолетних вправах на чемпіонаті України

16 нояб 2022 13:04 300 0 Спорт
Команда Кіровоградської області стала кращою у пістолетних вправах на чемпіонаті України
 
Протягом семи днів, із 07 по 13 листопада, у Львові тривав відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 2004 року народження та молодших. Змагання зібрали 140 кульовиків із одинадцяти областей, інформує міська рада у ФБ. 
 
Більш ніж гідно на чемпіонаті виступила збірна Кіровоградської області у складі спортсменів з Кропивницького та Петрового. Так, у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-2) Іван Корнюк та Юлія Ісаченко посіли I місце.
У вправі ПП-3 серед юнаків Іван Корнюк, Валентин Літвінчук та Георгій Чумаченко здобули II командне місце. 
Поліна Павлова, Юлія Ісаченко та Ольга Лепська серед дівчат посіли I командне місце, в особистому ж заліку Ольга Лепська теж здобула “золото”. 
 
У підсумку команда Кіровоградської області стала кращою у пістолетних вправах. 
У стрільбі з пневматичної гвинтівки Кароліна Корпусенко, Дар'я Стефанова та Софія Герасімова посіли III командне місце. В загальному заліку у цій дисципліні команда Кіровоградської області виборола “срібло”. 
Спортсменів тренують викладачі Кропивницької КДЮСШ № 3 Ілгам Ібрагімов, Юлія Тарасова і Лілія Фоміна та Петрівської ДЮСШ "Олімп” Максим Андрусенко та Ігор Соловей.
А із 10 по 15 листопада у Києві тривав відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів з порушенням слуху. 
Заслужені майстри спорту, вихованці Кропивницької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Олександр Костик у стрільбі з гвинтівки та Сергій Фомін у стрільбі з пістолета в особистих заліках стали бронзовими призерами.
Тренує спортсменів Олена Ібрагімова.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий