На Полтавщині рятують тварин, яких вивезли з Харкова і Миколаєва

1 нояб 2022 12:05 257 0 Медицина
На Полтавщині рятують тварин, яких вивезли з Харкова і Миколаєва
 
Лікарі Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини разом з волонтерами рятують тварин, яких вивезли з Харкова і Миколаєва, інформує Держпродспоживслужба.
 
З початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України лікарі Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини разом з волонтерами і небайдужими людьми рятували від війни тварин і птахів, які були вивезені з Харківського екопарку «Фельдман» і господарства з-під Миколаєва, де перебували велика рогата худоба, коні і вівці. Місця для утримання тварин були на лінії вогню і зазнавали постійних обстрілів.
 
За словами працівників парку, тільки в екопарку «Фельдман», відомому на всю Україну, за два місяці від повномасштабного вторгнення загинуло близько 100 тварин, зруйновано частину вольєрів, повністю знищено інфраструктуру. До 24 лютого в екопарку перебувало близько 5 тисяч тварин (представники майже 300 видів).
 
Евакуювати тварин розпочали практично з перших днів російського вторгнення. Під обстрілами і постійною небезпекою з Харкова до екопарку у Ковалівці вдалося перевезти більше 300 знесилених від голоду і страждань тварин. Серед них – фламінго, верблюди, альпаки, черепахи, ведмеді, леопарди, леви та інші звірі.
 
Нині там перебуває 2,5 тисяч тварин, вони у відносній безпеці, адже не проходить і дня, щоб на Полтавщині не лунали сирени.
 
До господарства, що у селі Божківське Полтавського району, переїхало майже 300 тварин, з них коні, вівці і велика рогата худоба, яким вдалося уціліти після обстрілів у Миколаєві.
 
Тварини, яких доставили на Полтавщину, були з пораненнями, хворі, виснажені холодом і голодом. Тож, наші ветеринарні лікарі почали лікувати звірів і піклуватися про них. Після одужання - тварин щепили від сибірки, дослідили на бруцельоз, птицю – на грип і хворобу Ньюкасла. Повернути врятованих звірів планують після завершення війни.
 
Держпродспоживслужба продовжує робити все, щоб якомога більше тварин не залишилися без уваги та отримали допомогу.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий