До 150-річчя Соломії Крушельницької створено сайт про життя оперної діви

23 сент 2022 15:34 165 0 Культура
До 150-річчя Соломії Крушельницької створено сайт про життя оперної діви
 
Відтепер дізнатися про життя і творчість української оперної діви Соломії Крушельницької можна на сайті, який розроблений за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.
 
Про це інформує сайт Міністерства культури і інформаційної політики України.
 
Ресурс створений до 150-ліття співачки, її ювілей відзначатимуть всім світом 23 вересня. Ця дата входить до переліку пам’ятних дат під егідою ЮНЕСКО.
 
- Цього року ми відзначаємо ювілей великої та яскравої Соломії Крушельницької на державному рівні. Вроджений талант, досконале виконавське мистецтво, вміння перетворювати кожну виставу на феєрію – це дійсно дар, яким володіла оперна діва й чим донині захоплюється весь світ. Маємо зробити все можливе, щоб якомога більше людей знали про талановиту й легендарну українку, – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
 
Сайт присвячений біографії національної легенди, чий надзвичайний голос та неповторність акторського перевтілення підкорили серця мільйонів людей у багатьох країнах. Тут можна дізнатись цікаві факти з життя співачки. Адже її історія – це яскравий шлях успіху надзвичайно талановитої, харизматичної та цілеспрямованої жінки.
 
Крім того, всім охочим стали доступними фотографії, оперний репертуар, деталі концертної діяльності, рецензії на творчість співачки, інформація про міста та театри, в яких виступала оперна діва, а також дискографія відомої українки.
 
В межах відзначення ювілею Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької підготував низку заходів: гранд-концерт за участі відомого італійського диригента, оперу та балет, що присвячені співачці, а також лекцію-концерт, виставку, презентацію книги та концерт юних музикантів.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий