Кіровоградщина: Гайворонська лікарня отримала нове хірургічне обладнання

22 сент 2022 12:03 260 0 Медицина
Кіровоградщина: Гайворонська лікарня отримала нове хірургічне обладнання
 
 
Відучора, 20 вересня, в КНП «Центральна міська лікарня» введено в дію хірургічну ендоскопічну систему для високоточної діагностики та ефективного лікування патологій шлунково-кишкового тракту та гінекологічних захворювань і найголовніше - вияв і запобігання розвитку онкологічних захворювань. 
Про це у ФБ пише Гайворонська міська рада.
 
Операції, що в хірургії проводяться за допомогою ендоскопа, називаються Лапороскопія. Суть даних операції полягає в тому, що у невеликі розрізи (0,5-1,5 см), яких може бути кілька, вводять спеціальні інструменти, за допомогою яких проводять хірургічні маніпуляції, при цьому використовують ендоскоп (телескопічна трубка з відеосистемою, що дозволяє точно візуалізувати область, де проходить операція). Використовують або інгаляційний, або внутрішньовенний наркоз. Тривалість операції становить 15-30 хвилин в залежності від складності та її обсягів.
 
В КНП «Центральна міська лікарня» за допомогою цього обладнання будуть проводитись такі операції: діагностична лапароскопія при неясних діагнозах, лапароскопічна холецистектомія (жовчнокам’яна хвороба), лапароскопічна апендектомія (гострий апендицит) та лапароскопічна операція (видалення варикоцеле).
 
Поява в арсеналі хірургів такого апарату дає можливість суттєво підвищити якість та рівень хірургічної допомоги жителям Гайворонської громади, запровадження в хірургічну практику нових сучасних малотравматичних для пацієнтів медичних технологій забезпечить доступність якісної хірургічної допомоги всім, хто її потребує.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий