Гончаренко центр запрошує на заняття з тілесно-орієнтованої терапії

20 сент 2022 18:21 329 0 Общество
Гончаренко центр запрошує на заняття з тілесно-орієнтованої терапії
 
Заняття у групі психологічної підтримки з елементами тілесно-оріентовної терапії проходять у Кропивницькому у Гончаренко центрі, дякуючи реалізації проекту BHA чеської гуманітарної організації «Людина в біді».
 
Заняття проводить Інна Панченко, яка переїхала до Кропивницького зі Слов'янську, і яка має великий досвід у психологічній та тілесній реабілітації.
Тілесно-орієнтована терапія — це одне із найсучасніших і ефективних напрямків в психологічній практиці. Його відмінність полягає в тому, що звична психологічна робота доповнюється роботою з тілом людини.
 
Протягом заняття його учасники та учасниці отримують зменшення емоційної напруги, позбавлення від напруження та блоків в тілі, заспокоєння і покращення настрою. 
 
Заняття проходять щосереди о 14.00 у Гончаренко центрі. Приходьте!
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий