Слідчі СБУ повідомили про підозру «начальнику» окупаційної міліції Балаклії

16 сент 2022 11:35 242 0 Политика
Слідчі СБУ повідомили про підозру «начальнику» окупаційної міліції Балаклії
 
За матеріалами слідства, 48-річний балаклієць вступив у злочинну змову з представниками російсько-окупаційних військ і проголосив себе «начальником» створеного ворогом незаконного правоохоронного органу – так званої «народної міліції Балаклії».
 
З квітня до вересня колаборант виконував в інтересах окупантів увесь комплекс протиправних обов'язків: приймав на службу інших осіб, керував службовою діяльністю працівників, організовував на об’єктах критичної інфраструктури спільні чергування з представниками окупаційних військ.
 
Встановлено, що у вересні зловмисник втік до окупованого на той час Куп'янська, де згодом і був затриманий українськими правоохоронцями після деокупації міста.
 
Схоже, окупанти не так вже й довіряли балаклійському перебіжчику: службове посвідчення, яке йому видали, було дійсне лише до кінця цього року.
Слідчі СБУ кваліфікували дії «начальника поліції» за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (добровільне зайняття громадянином України посади у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території). 
 
Колаборанту повідомлено про підозру. Йому загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий