рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр», їх власників не пропускають через кордон

15 сент 2022 14:07 361 0 Политика
рф не визнає власні паспорти, видані на території «лднр», їх власників не пропускають через кордон
 
Після наступу українських Сил Оборони різко змінились настрої проросійськи налаштованих жителів ОРДЛО, інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
 
Відзначається невдоволення ходом проведення так званої «спеціальної операції» та діями російського уряду. Панує думка, що рф здає інтереси «республік». Ці настрої додатково посилились після того, як з’ясувалось, що видані на території ОРДЛО російські паспорти не мають юридичної сили на території рф. Принаймні тим, хто намагався виїхати із «лднр» за таким паспортом, на російському кордоні пояснюють, що «ви ніхто і звати вас ніяк».
 
Також серед особового складу 14-ї окремої бригади спеціального призначення (в/ч 74854) зс рф поширюється інформація, що до 01.12.2022 має завершитись один із етапів «сво». Після цього заплановано виведення з частини окупованих територій України регулярних підрозділів зс рф. Начебто, ці території буде передано під контроль так званим «добровольчим батальйонам». Ймовірно, на зразок 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий