Де та як застосовують етиловий спирт?

15 сент 2022 09:36 233 0 Новости компаний
Де та як застосовують етиловий спирт?

Етанол, який також називають етиловим спиртом, є прозорою безбарвною рідиною, яка входить до складу алкогольних напоїв, таких як пиво, вино або водка. Оскільки він легко розчиняється у воді та інших органічних сполуках, етанол також є інгредієнтом у ряді продуктів, від засобів особистої гігієни та косметики до фарб, лаків та палива.

 

Етанол є природним побічним продуктом бродіння рослинної сировини або також може бути отриманий шляхом гідратації етилену.

 

Етанол є звичайним інгредієнтом багатьох косметичних і косметичних засобів. Він діє як в’яжучий засіб для очищення шкіри, як консервант у лосьйонах, крім того, він запобігає роз’єднанню інгредієнтів, а також допомагає лаку прилипати до волосся.

 

Медичні засоби

 

Оскільки етанол ефективно знищує такі мікроорганізми, як бактерії, грибки та віруси, він є поширеним інгредієнтом багатьох дезінфікуючих засобів для рук. Рекомендовано використовувати дезінфікуючі засоби для рук у ситуаціях, коли немає мила та води. Нагадуємо, що дотримання гігієни рук також є важливою частиною допомоги у зупинці поширення COVID-19 та інших небезпечних захворювань. Пам'ятайте, що використання дезінфікуючих засобів для рук або засобів для протирання рук на спиртовій основі може допомогти інактивувати SARS-CoV-2, штам коронавірусу, який викликає COVID-19.

 

Товари для дому

 

Етанол легко змішується з водою та багатьма органічними сполуками та є ефективним розчинником, тому він використовується у фарбах, лаках, а також побутових миючих засобах. 

У засобах для чищення етанол також часто використовується як ефективний засіб знищення мікроорганізмів, що можуть становити небезпеку для здоров'я споживачів.

 

Харчові добавки

 

Як харчова добавка етанол може допомогти рівномірно розподілити по продукту харчові барвники, а також підсилити смак харчових екстрактів. Наприклад, ванільний екстракт, звичайний харчовий ароматизатор, виготовляється шляхом висушування та обробки ванільних бобів у розчині етанолу та води. 

 

Паливо

 

За нормами багатьох країн світу понад 98 відсотків бензину містить етанол, як правило, у якості інгридієнту суміші під назвою E10, що складається з 10 відсотків етанолу та 90 відсотків бензину. Застосування E10 дозволяє наситити паливо киснем і зменшити забруднення повітря.

До того ж етанол має вище октанове число, ніж бензин, що підвищує ефективність використання палива, дозволяючи підняти ступінь стиснення у циліндрах карбюраторного двигуна.

 

Важлива інформація з техніки безпеки!

 

Етанол дуже горючий, тому його не можна використовувати його поблизу відкритого вогню. 

Вдихання етанолу може викликати кашель або головний біль у чутливих до нього людей.

 

Щоб перешкодити вживанню у якості напоїв засобів особистої гігієни або засобів для чищення, що містять так званий технічний етанол, зазвичай у речовину додають «денатурат», наприклад гіркий ароматизатор. Денатуранти роблять спирт непридатним для споживання людиною, але не змінюють інших корисних властивостей речовини.

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий