У Кропивницькому переселенцям можуть надати грошову допомогу на оренду житла

14 сент 2022 09:02 277 0 Экономика
У Кропивницькому переселенцям можуть надати грошову допомогу на оренду житла
 
Вимушені переселенці, які проживають у Кропивницькому, можуть зареєструватися для участі в проєкті щодо виплати цільової грошової допомоги на оренду житла. Цільову грошову допомогу на оренду житла можуть отримати 500 осіб, старших 18 років, які є громадянами України. Грошові виплати за проєктом надаються лише на одну особу з домогосподарства.
 
Пріоритет у наданні грошової допомоги вимушено переміщеним особам, що зараз проживають у Кропивницькому, надаватиметься представникам вразливих категорій за наявності підтверджувальних документів:
-  особам з інвалідністю 1-ї або 2-ї групи,
-  малозабезпеченим родинам, 
-  матерям одиначкам/батькам одинакам, 
-  багатодітним родинам.
 
Перед заповненням анкети рекомендуємо завчасно зробити фотографії/скріншоти з застосунку Дія ваших документів. А саме: 1-2 сторінки + сторінки з пропискою паспорту або ID картки; індивідуального податкового номеру; довідки ВПО; документу, який підтверджує категорію вразливості: 
- особам з інвалідністю 1-ї або 2-ї групи – довідка МСЕК (або пенсійне посвідчення із зазначенням групи інвалідності);
- малозабезпеченим родинам – довідка про облік малозабезпечених родин в органах соціального захисту населення;
- багатодітним родинам – посвідчення багатодітної родини (або свідоцтва про народження всіх дітей від 0 до 18 років);
- матерям одиначкам\ батькам одинакам – свідоцтво про народження дитини  та Витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 сімейного кодексу України \ або  свідоцтво про розлучення \ або про смерть одного з батьків. 
 
Кандидати, яких відберуть, мають заповнити заяву, про це їм буде повідомлено телефоном або електронним листом. Після завершення верифікації всіх даних та погодження списку бенефіціарів ви зможете отримати грошову допомогу в будь-якому відділенні банку "Ощадбанк".
Сума грошової допомоги становить еквівалент 600 євро у гривні за курсом НБУ, і буде надана відібраним кандидатам у вигляді банківських переказів по 200 євро протягом трьох місяців, які можна буде отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку за умови пред'явлення паспорта.
Дедлайн для подачі заявок: 26 вересня. У випадку заповнення анкет достатньою кількістю бенефіціарів, форма реєстрації може бути закрита завчасно.
Якщо у вас виникнуть додаткові питання або проблеми із заповненням цієї форми, ви можете зателефонувати (з понеділка по п'ятницю з 9:30 до 17:30) за номерами: +38(099) 220-40-40 або +38(099) 685-73-25 для консультації
Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSet0Xq9HQi.../viewform...
Проєкт "Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні" реалізується міжнародною гуманітарною організацією Help – Hilfe zur Selbsthilfe в Україні за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та NAK-karitativ.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий