Велика Британія втратила королеву Єлизавету II

9 сент 2022 10:15 287 0 Политика
Велика Британія втратила королеву Єлизавету II
 
У віці 96 років у шотландському замку Балморал відійшла у засвіти королева Великої Британії Єлизавета II.
 
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на сайт Букінгемського палацу. 
 
Букінгемський палац підтвердив смерть королеви, не уточнивши причини.
 
Наступним монархом Великої Британії стане її старший син – 73-річний принц Чарльз. Його дружина, 75-річна Камілла, стане королевою-консортом (це означає, що дружина короля має рівний із ним соціальний статус і має жіночий еквівалент його монархічного титулу).
 
Нагадаємо, в четвер удень британську королеву взяли під медичний нагляд через занепокоєння лікарів станом її здоров’я. Після цього всі діти й онуки Єлизавети II вирушили до замку Балморал у Шотландії, а британський суспільний мовник BBC змінив сітку мовлення.
 
В останні місяці ЗМІ повідомляли про проблеми зі здоров’ям Єлизавети II, через які їй було важко пересуватися. У результаті вона не була присутня на низці заходів.
 
У червні цього року королева Великої Британії стала другим за тривалістю правління монархом у світі. Попереду неї виявився лише Людовік XIV, який правив у Франції з 1643 по 1715 роки.
 
Єлизавета II, коронована у 1953 році, у вересні 2015 року стала британським монархом, який правив найдовше, перевершивши свою прапрабабусю королеву Вікторію.
 
На початку червня 2022 року 96-річна королева відсвяткувала свій платиновий ювілей на троні чотирма днями парадів, вуличних вечірок та інших заходів, проведених по всій Великій Британії та Співдружності.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий