У Кропивницькому завершився Кубок міста з тенісу серед школярів

• 24 серп. 2022 13:17
  • 567
    • Новина У Кропивницькому завершився Кубок міста з тенісу серед школярів Ранкове місто. Кропивницький

До Дня Незалежності у Кропивницькому назвали переможців літнього Кубку міста з тенісу серед школярів, інформує міська рада у ФБ.

Упродовж п’яти днів, із 19 по 23 серпня, на тенісних кортах стадіону «Ятрань» тривав розігращ літнього Кубку Кропивницького з тенісу серед школярів, присвячений Дню Незалежності України.
    У турнірі, співорганізатором якого виступило управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, взяли участь 16 юних спортсменів.

За результатами запеклої боротьби перше місце завоював учень НВО № 25 Дмитро Полуденко, срібною призеркою стала учениця ліцею «Науковий» Вікторія Гуріна, а третє місце посів учень гімназії «Сучасник» Дмитро Лєбєдєв.

Переможців та призерів нагородили дипломами управління молоді та спорту і вручили їм кубки й цінні подарунки, а всі учасники змагань отримали від організаторів турніру солодощі та спортивні сувеніри.