Дефіцитні вакансії: кому на Кіровоградщині складно працевлаштуватися?

9 авг 2022 11:02 479 0 Экономика
Дефіцитні вакансії: кому на Кіровоградщині складно працевлаштуватися?
 
Як повідомляють у відділі організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині бракує вакансій для юристів, економістів, бібліотекарів, методистів, психологів та флористів.
 
Проте, традиційно в області затребуваними залишаються: швачки, водії автотранспортних засобів, слюсарі різної спеціалізації, електромонтери, електрогазозварники, трактористи тощо.
 
Доволі високі шанси влаштуватися на роботу лікарям різного профілю, менеджерам, бухгалтерам, операторам, працівникам будівельної галузі.
 
Є вакансії і для працівників сфери торгівлі (продавців-консультантів, касирів торговельного залу, продавців продовольчих та непродовольчих товарів), громадського харчування (шеф-кухарів, кухарів, офіціантів), а також на осіб без професії чи спеціальної освіти: двірників, прибиральників території або підсобних робітників.
 
Із базою вільних робочих місць можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості та у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot.
 
Виникають питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування або ж за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/NZS7kyx.
 
Кіровоградський обласний центр зайнятості
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий