Як у бібліотеці Чижевського розважають юних кропивничан (ФОТО)

6 авг 2022 09:05 631 0 Культура
Як у бібліотеці Чижевського розважають юних кропивничан (ФОТО)
 
Літо - пора відпочинку та нових вражень. Нещодавно вдруге до бібліотеки Чижевського завітали на майстер-класи діти з таборівки "Козача застава" дитячих юнацьких клубів "Чайка" та "Гермес". 
 
У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук дітлахи з великим задоволенням виготовляли з різнокольорового паперу вітальну листівку "Веселе цуценя". Кожен підійшов до цього процесу творчо, і в результаті маленькі песики вийшли різними: веселими, серйозними, кумедними, сумними та навіть трохи сердитими й войовничими. 
 
Також діти з цікавістю познайомились з виставкою малюнків "Зоологічна галерея" вихованців гуртків позашкільної освіти області. І на згадку про відвідування бібліотеки всі учасники заходу зі своїми поробками сфотографувалися біля цієї експозиції.
 
В кінозалі бібліотеки переглянули одну серію анімаційного серіалу "Моя країна Україна" - "Легедзине" та уривок документального фільму "Трипілля. Забута цивілізація Старої Європи". А потім, надихнувшись побаченим, у відділі мистецтв спробували відтворити його. В допомогу вони отримали черепки трипільського глиняного посуду, які обводили на папері та заповнювали елементами прадавнього орнаменту: космічними зміями, місячними собаками, деревами життя, знаками сонця та іншими. 
 
 
Ну а у відділі документів іноземними мовами дівчата та хлопчики практикували навички англійської, виконуючи ігрові завдання на інтерактивній дошці. Особливою популярністю у хлопців користувався іграшковий середньовічний замок, а у дівчат – синтезатор, на якому вони підбирали мелодії відомих пісень.
 
Звісно, не обійшлося без футбольних баталій та кінекту у холі першого поверху бібліотеки.
Літо триває. Гостинно запрошуємо батьків та дітей до нашої бібліотеки на різноманітні мистецькі заходи та майстер-класи. Чекаємо на нові зустрічі!
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий