Станьте фахівцем у сфері краси: запрошуємо на курси перукаря-модельєра

5 авг 2022 15:01 291 0 Экономика
Станьте фахівцем у сфері краси: запрошуємо на курси перукаря-модельєра
 
Полюбляєте робити зачіски? Втілюйте мрію в реальність та створюйте красу своїм клієнтам. Пропонуємо вам стати фахівцем перукарської справи та мати попит на ринку праці.
 
На базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)».
 
Пропонуємо безробітним жителям Кіровоградщини за 5 місяців опанувати сучасні методики створення зачісок та догляду за волоссям.
 
Навчання стартує 10 серпня 2022 року.
 
Умовами направлення на навчання є:
 
  • повна загальна середня освіта;
  • вік не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.
 
Якщо ви зареєстрований безробітний, то професійне навчання для вас здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.
 
Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1
 
З питань сфери зайнятості звертайтеся за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/hZEr1jN.
 
Кіровоградський обласний центр зайнятості
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий