Цікавить фермерське господарство? Розвивайтеся у цій сфері разом з нами

4 авг 2022 09:23 198 0 Экономика
Цікавить фермерське господарство? Розвивайтеся у цій сфері разом з нами
 
Бажаєте розвиватися у сфері фермерства?
 
Не зволікайте! Будуйте плани на майбутнє сьогодні! Долучайтеся до курсів цільового призначення за навчальною програмою «Школа фермерства. Основи бухгалтерського обліку, кредитування та оподаткування».
 
Здобуті знання допоможуть вам у започаткуванні власної справи та додадуть впевненості при організації роботи сільськогосподарського підприємства.
 
Від викладачів Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості ви отримаєте всю необхідну інформацію щодо фінансових питань у сфері фермерства.
 
Початок навчання 9 серпня 2022 року.
 
До відома. Безкоштовне професійне навчання здійснюється для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані у службі зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Починайте покращувати свої знання. Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR.
 
Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1.
 
Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/hZEr1jN/
 
Кіровоградський обласний центр зайнятості
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий