СБУ на Кіровоградщині вчергово викрила співробітників Льотної Академії НАУ на корупції

1 авг 2022 11:16 211 0 Общество
СБУ на Кіровоградщині вчергово викрила співробітників Льотної Академії НАУ на корупції
 
Так, оперативники СБУ затримали «на гарячому» заступника декана одного з факультетів та старшого викладача ЛА НАУ, які вимагали та одержали неправомірну вигоду у розмірі 45 000 гривень у студента за безперешкодну здачу предметів академічної різниці та подальшого одержання диплому бакалавра.
 
В ході слідства також встановлено, що вказана злочинна діяльність була налагоджена викладачами на системній основі. Відомо, що з початку поточного року послугами зловмисників встигли скористатися більше 30 студентів.
 
Найближчим часом вказаним особам буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, та обрані запобіжні заходи.
 
Викриття протиправної діяльності проводилось Управлінням СБ України в Кіровоградській області, спільно з СУ ГУНП в Кіровоградській області, за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури.
 
Нагадаємо, що за останні півтора роки співробітники УСБУ в Кіровоградській області вчетверте викрили керівництво університету на корупційній діяльності. Так, нами було затримано начальника ЛА НАУ, начальника Льотного училища Академії, декана одного з факультетів та начальника відділу вказаного учбового закладу. Всіх злочинців відсторонено або звільнено з посад, повідомлені підозри, ведеться слідство.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий