У Кропивницькому презентували проєкт про назви вулиць Sвої

23 июля 2022 10:34 307 0 Общество
У Кропивницькому презентували проєкт про назви вулиць Sвої
 
Стипендіатка голови облради презентувала проєкт про назви вулиць Sвої, інформує обласна рада у ФБ.
 
Стипендіатка голови облради Сергія Шульги – Єлизавета Єрещенко разом із командою презентувала проєкт про назви вулиць Sвої.
 
«Наша місія - познайомити своїх зі своїми. Ми розповідаємо про людей, на честь яких названі вулиці Кропивницького. Проєкт Sвої. наголошує на тому, що за конкретним прізвищем стоять не лише ініціали, а й дії та вчинки, які несуть любов до України», - розповіла Єлизавета Єрещенко.
Голова обласної ради Сергій Шульга наголосив, наскільки важливо підтримувати ініціативи молоді.
 
«Цей проєкт захопив мене відразу, коли дівчата тільки поділилися своєю ідеєю. Проєкт потрібний, проєкт на часі. І його сенс полягає в тому, щоб не забувати, хто ми є. Дякую за своїх. Ви молодці!», – зазначив він на презентації.
 
Sвої. | Cоціальна мережа вулиць Кропивницького – це проєкт, над яким працює команда студенток Центральноукраїнського педагогічного університету імені Винниченка Єлизавета Єрещенко, Катерина Крива і Діана Сокол. Креативна група готує стислу інформацію про видатних українців, чиїми імена названі вулиці, знімає короткі відео і публікує у Facebook. Цільова аудиторія проєкту – від найменших до найстарших, хто вважає себе своїм.
 
Нагадаємо, втілювати ініціативу студентів допомагають обласна універсальна наукова бібліотека імені Чижевського та Музей мистецтв.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий