Держпраці закликає працівників і роботодавців офіційно оформлювати трудові відносини

15 июля 2022 12:08 442 0 Экономика
Держпраці закликає працівників і роботодавців офіційно оформлювати трудові відносини
 
В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
 
Саме тому з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
 
Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».
Фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області активно долучились до кампанії і розпочали відвідування закладів та проводять роз'яснення про переваги легальної праці. Роботодавцям, у яких виявлені неоформлені працівники, що неприпустимо особливо в умовах воєнного часу, радять офіційно оформити трудові відносини, роздають інформаційні буклети.
 
Після широкого інформування розпочнеться інспекційна, перевірочна кампанія.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий