На Кіровоградщині арештували корпоративні права підприємства, пов’язаного з РФ

7 июля 2022 13:20 447 0 Политика
На Кіровоградщині арештували корпоративні права підприємства, пов’язаного з РФ
 
На Кіровоградщині арештовано корпоративні права підприємства, пов’язаного з РФ, на понад 4,6 мільярдів гривень, інформує пресслужба обласної прокуратури.
 
За клопотаннями прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури судом накладено арешт на корпоративні права підприємства, вартістю понад 4,6 млрд грн., в рамках кримінального провадження за фактом легалізації доходів (ч.2 ст.209 КК України). 
 
За даними слідства, громадянин РФ - засновник одного з агропідприємств та власник 50 % статутного капіталу, який також є засновником 8 підприємств на території країни-агресора, здійснював незаконні фінансові операції. Спільно з іншими посадовими особами підприємства, вони легалізували та виводили до РФ кошти, отриманні злочинним шляхом.
 
З метою забезпечення збереження майна для його подальшої конфіскації слідчий суддя наклав арешт на частку громадянина РФ у статутному капіталі. 
Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в області. 
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий