Кропивницький: Бібліотека Чижевського запрошує любителів кінематографа на фільми

30 июня 2022 11:35 531 0 Культура
Кропивницький: Бібліотека Чижевського запрошує любителів кінематографа на фільми
До уваги глядачів та шанувальників кіно
 
Артхаус клуб бібліотеки Чижевського запрошує усіх охочих до перегляду якісного, нового європейського та українського кіно.
 
У липні кіноклуб та кінокомпанія "Артхаус Трафiк" пропонують анімаційні та художні фільми, психологічні триллери, комедії та шпигунські пристрасті. Усі фільми отримали премії та відзнаки.
 
До репертуару увійшли найкращі стрічки з каталогу «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа».
 
Запрошуємо щосуботи о 16.00 до нашої актової зали.
 
https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
 
"Артхаус Трафiк" www.arthousetraffic.com
 
Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» http://kinoklub.org.ua
 
2. 07. 2022
 
16.00
 
 
СНІГУ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ
 
Країна: Польща, Німеччина, 2020
Хронометраж: 113 хв.
Жанр: комедія
 
Режисер: Малгожата Шумовська («Обличчя»), Міхал Енглерт
 
У ролях: Алек Утгофф («Дивні дива»)
 
Женя був у Чорнобилі в момент аварії, і, можливо, саме це стало причиною його особливих здібностей. Емігрувавши з України, він працює масажистом у невеликому польському містечку. Хлопець лікує не лише тіло, але й душу. Заможні клієнти довіряють йому свої тривоги, переживання й таємниці. Так Женя перетворився на гуру: одинокі й нещасні, попри своє багатство, люди квапляться на масаж, щоб почути, як жити далі.
 
9. 07. 2022
16.00
 
 
 
ШПИГУНСЬКА ГРА
 
Країна: США, 2018
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: трилер
Режисер: Бен Луїн
 
У ролях: Пол Радд, Гай Пірс, Марк Стронг, Пол Джаматті, Сієнна Міллер
 
Розпал Другої світової війни. Життя Мо Берга, інтелектуала, поліглота, випускника престижного університету та відомого спортсмена-бейсболіста, круто змінюється, коли йому пропонують співпрацю з Управлінням стратегічних служб (попередник ЦРУ). Завдяки своїм різноманітним талантам, а також вмінню зберігати секрети, Мо швидко освоюється в ролі шпигуна. Від виконання його першого завдання залежить, щонайменше, доля цілого світу. Берг повинен вирушити в нацистську Німеччину, щоб викрасти або знищити Вернера Гейзенберга, одного з учених – розробників атомної бомби...
 
16.07.2022
16.00
 
 
КРИПТОЗООПАРК
 
Країна: США, 2021
Хронометраж: 95 хв.
Жанр: анімація, фантастика
 
Режисер: Деш Шоу
 
Каліфорнія, 1970 рік. Поки молодь практикує вільну любов і протестує проти істеблішменту і в'єтнамської війни, в підпіллі розгортається ще одна таємна боротьба. Ветеринарка Лорен Ґрей шукає криптидів – істот, існування яких наука заперечує – та оберігає їх від злих очей у «Криптозоопарку». Та після неочікуваних гостей в її заповіднику дослідниця думає про відкриття закладу світові – щоб навчити людей і фантастичних істот співіснувати.
 
 
23. 07. 2022
16.00
 
 
КОРОТКО КАЖУЧИ
 
Країна: Австралія, 2021
Хронометраж: 90 хв.
Жанр: романтична комедія
Режисер: Джош Лоусон
 
У ролях: Рейф Сполл («Зомбі на ім’я Шон», «Життя Пі»), Зара Ньюман
 
Тедді завжди відкладає все на потім. Та, прокинувшись уранці після свого весілля, він виявляє, що здійснює стрибки в часі, – кожні кілька хвилин він переміщується в майбутнє на наступний рік свого життя. Хлопець намагається знайти вихід, аби не втратити всіх своїх років.
 
30. 07. 2022
16.00
 
 
ЗЕЛЕНА КОФТА
Країна: Україна, 2014
Хронометраж: 100 хв.
Жанр: психологічний триллер
Режисер: Володимир Тихий
 
У ролях: Олександра Петько, Борис Гавриленко, Тарас Ткаченко, Леся Калинська, Юрій Одинокий, Ярослав Гаврилюк, Іван Баклан
 
Дія фільму відбувається в наші дні. В одному зі спальних районів великого міста зникає 7-річна дитина. Після місяця безуспішних пошуків старша сестра хлопчика бере справу в свої руки. Вона впевнена, що знає, хто викрав брата. Відчай, почуття провини і безсилля — чи достатньо цього для виправдання страшної помсти?

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий