Як стати затребуваним в агропромисловій галузі – підвищуйте кваліфікацію

29 июня 2022 12:08 297 0 Экономика
Як стати затребуваним в агропромисловій галузі – підвищуйте кваліфікацію
 
Ви тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1? Маєте досвід роботи в агросфері та бажаєте удосконалити знання з правил експлуатації сучасних сільськогосподарських машин, навчитися новітнім технологіям обробітку землі, внесення мінеральних та органічних добрив? Звертайся до служби зайнятості.
 
1 липня 2022 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання (підвищення кваліфікації) за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва кат.D1».
 
Термін навчання – 0,9 міс.
  • Умови направлення на навчання:
  • професійно-технічна освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.
 
Безробітні громадяни, зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання проходять безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Якщо вас зацікавила інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.
 
З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий