Юний кропивницький піаніст виступив із сольним концертом в музеї Осмьоркіна

27 июня 2022 11:10 330 0 Культура
Юний кропивницький піаніст виступив із сольним концертом в музеї Осмьоркіна
 
Нещодавно в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбувся сольний концерт учня 7-го класу фортепіано музичної школи №3 міста Кропивницького, лауреата всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів Кирила Федосєєва, організований його викладачем Іриною Івановою, інформує міська рада у ФБ.
 
Вже вдруге талановитий юний піаніст демонстрував шанувальникам музичного мистецтва своє вміння фортепіанної гри на старовинному музейному роялі. Він виконав нову концертну програму, яку склали твори класиків європейського музичного мистецтва Йоганна-Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Фредеріка Шопена, а також українських композиторів Сергія Борткевича (ім’я якого багато років з політичних причин замовчувалося і лише з 2000-го року почало набувати визнання в Україні завдяки прихильникові його творчості заслуженому діячу мистецтв України Миколі Сукачу) та Віктора Косенка, твори якого увійшли до золотого фонду української фортепіанної музики.
 
 
 Викладачка юного піаніста Ірина Іванова розповіла про нові здобутки свого учня за минулий навчальний рік, його перемоги на різноманітних музичних конкурсах, що проводилися в різних форматах як онлайн, так і наживо.
 
 Примітно, що серед слухачів концерту, крім викладачів по класу фортепіано міських музичних шкіл, були й курсанти Донецького державного університету внутрішніх справ, що перемістився з Маріуполя до Кропивницького. Майбутні юристи вперше завітали до музею і були зачаровані мистецьким дійством, тому на музичний виступ Кирила Федосєєва активно реагували гучними оплесками та вигуками «Браво!»   
 
 
 Нових творчих злетів щиро побажала Кирилу Федосєєву директор музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза Євгенія Малявкіна, адже саме в цьому навчальному закладі він і познайомився з фортепіано. Слова вдячності прозвучали і на адресу батьків юного піаніста, які підтримують його у навчанні та конкурсних виступах. 
 
 А завершився захід традиційною фотосесією та творчим спілкуванням в меморіальному залі музею. І як зазначила Ірина Іванова: “З вірою в Перемогу України ми всі очікуємо відновлення музейної експозиції з картинами Олександра Осмьоркіна та старовинним ліхтариком, який зачаровує відвідувачів своїм мерехтливим блиском”.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий