СБУ заблокувала активи видобувних компаній російського олігарха на понад один мільярд гривень (ФОТО)

24 июня 2022 10:30 411 0 Политика
СБУ заблокувала активи видобувних компаній російського олігарха на понад один мільярд гривень (ФОТО)
 
Служба безпеки припинила діяльність організації, яка займалась незаконним видобутком українських надр у промислових масштабах. Нею керував впливовий російський бізнесмен, якому належала ціла фінансово-промислова група., інформує Управління СБУ у ФБ.
 
Свої мільйонні прибутки компанія направляла на фінансування повномасштабної агресії рф, а також на матеріальне забезпечення окупаційних адміністрацій в Криму та на сході України.
 
За матеріалами СБУ накладено арешт на особисте майно російського олігарха, активи підконтрольних підприємств і незаконно видобуті корисні копалини на загальну суму понад 1 млрд грн.
 
Встановлено, що він організував незаконних бізнес у Київській та Житомирській областях. Там його комерційні структури займались масштабним видобутком піску та щебеню без сплати податків до держбюджету України в особливо великих розмірах.
Також зловмисники причетні до схем рейдерських захоплень спеціалізованих підприємств надровидобувної галузі нашої держави.
Зароблені «надприбутки» вони виводили в рф через розгалужену мережу офшорних компаній.
 
 
Крім того, бізнесмен систематично виправдовував російську агресію, заперечував злочини окупантів і підтримував терористичні організації на сході України. За даними слідства, він також став засновником однієї з російських компаній разом з так званим «міністром днр».
Наразі триває системна робота для притягнення до відповідальності організаторів та учасників цієї злочинної діяльності.
 
Заходи з блокування правопорушень проводили співробітники СБУ спільно з Державним бюро розслідувань та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий