На Кіровоградщині за п’ять місяців поліція затримала сто наркодільців

22 июня 2022 13:05 165 0 Общество
На Кіровоградщині за п’ять місяців поліція затримала сто наркодільців
 
 
Упродовж п’яти місяців на Кіровоградщині поліцейські викрили у скоєнні наркозлочинів більше ста осіб
В цілому під час досудового розслідування за фактами кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речових, 106 особам повідомили про підозру у вчиненні 127 злочинів.
 
За результатами вжитих заходів із незаконного обігу на території області вилучили 53 кілограми наркотиків.
 
Загалом протягом п’яти місяців правоохоронці повідомили про підозру 35 особам за вчинення 61 злочину, пов’язаного зі збутом наркотиків. Стосовно 16 громадян судами було обрано запобіжний захід – тримання під вартою.
 
За напрямком протидії наркозлочинам, скоєним з допомогою мережі Інтернет, поліцейськими викрито 10 осіб, які через сайти та канали в месенджерах здійснювали збут наркотичних засобів і психотропних речовин.
 
Їм повідомлено про підозру у скоєнні 43 злочинів за ознаками ст. 307 Кримінального кодексу України. Також припинено функціонування трьох інтернет магазинів.
 
За п’ять місяців до суду вже скерували три обвинувальні акти відносно організованих злочинних груп, які на території області збували наркотики та «психотропи».
 
Робота з попередження, виявлення та припинення наркозлочинів продовжується.
 
Правоохоронці нагадують, що на території області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».
 
За матеріалами
управління боротьби з наркозлочинністю
Департаменту боротьби з наркозлочинністю
Національної поліції України
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий