Пілот-найманець виправдовується перед працівниками СБУ, що не збирався бомбити мирне населення (ВІДЕО)

21 июня 2022 16:36 549 0 АТО
Пілот-найманець виправдовується перед працівниками СБУ, що не збирався бомбити мирне населення (ВІДЕО)
 
Пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати лише три дні та був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла». Перший бойовий виліт рашист здійснив 14 червня, а вже 17-го опинився в полоні. Про це інформує СБУ у ФБ.
 
Тепер він розповідає СБУ про те, як скидав бомби на Україну. При цьому намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про «нанесение ударов по опорным пунктам, скоплениям силы и живой силы противника».
Однак коли побачив на відео результати ударів рф по мирним населеним пунктам, самовпевненість окупанта кудись зникла і він «раптово» усвідомив, що це «не правильная, не нужная война».
 
Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день. 
Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 млн. доларів США літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс рф.
Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та «результативність» вильотів. 
Основною метою свого перебування в Україні цей пілот вважав «задачу… по оказанию помощи республикам Донбасса», а бойові вильоти – «частными задачами». 
 
Що ж, тепер про свої «частные задачи» він зможе детально розповісти військовій контррозвідці СБУ. 
 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий