Кіровоградщина: Як затримували «вора в законі» (ВІДЕО)

19 июня 2022 10:17 511 0 Происшествия
Кіровоградщина: Як затримували «вора в законі» (ВІДЕО)
 
На Кіровоградщині поліція затримала «вора в законі» із санкційного списку РНБО. Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції.
 
Перебуваючи на території України в статусі особи підвищеного злочинного впливу, «вор в законі» на прізвисько «Армен Хохол» організував та контролював діяльність злочинних груп, які вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини насильницького та майнового характеру. Свій особливий статус у кримінальному світі він отримав у 2011 році у Москві.
 
На підставі отриманих доказів йому було повідомлено про підозру. Зловмисник переховувався від слідства, тож його було оголошено у міжнародний розшук. Крім того, щодо нього були запровадженні санкції РНБО.
 
На виконання рішення РНБО та проведення системної роботи з боротьби з оргзлочинністю та їхніми лідерами, 17 червня оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області та слідчі обласної поліції затримали «вора в законі». Затримання відбувалося за силової підтримки спецпризначенців полку поліції особливого призначення.
 
Наразі його поміщено в ІТТ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий