Кропивницький: Переселенка з Маріуполя викладає французьку мову на курсах

17 июня 2022 15:28 322 0 Общество
Кропивницький: Переселенка з Маріуполя викладає французьку мову на курсах
 
У центральній міській бібліотеці імені Володимира Панченка розпочалися безкоштовні заняття з іноземних мов для дорослих, інформує міська рада у ФБ.
 
Курси працюють за трьома напрямами: англійська мова з «0», французька мова з «0» та англійська мова - базовий рівень. Кожна група займається двічі на тиждень. Загалом заняття відвідують 75 кропивничан та внутрішньо переміщених осіб, хоча охочих значно більше.
 
На перших заняттях вивчення англійської та французької з «0» учні знайомилися з мовами, почали вивчати алфавіт, особливості читання та вимови і вже отримали перші домашні завдання. У групі, яка вже має базові знання англійської, вивчали граматику, лексику та практикувалися у говорінні.
Варто зауважити, що безкоштовні курси французької мови для дорослих у Кропивницькому єдині, а вже у вересні планується запустити ще одну групу для дітей.
 
Заняття проводить Вероніка Романова, викладачка англійської та французької мов, спеціалістка відділу інноваційно-методичної роботи МЦБС міста Кропивницького, яка в березні приїхала з Маріуполя. Вероніка закінчила Маріупольський державний університет, де отримала диплом викладача англійської та французької мов. Працювала перекладачем у відділі Міжнародних зв’язків в університеті та викладала курси французької мови.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий