Як бібліотека Чижевського розважала своїх читачів у День захисту дітей

2 июня 2022 12:03 558 0 Культура
Як бібліотека Чижевського розважала своїх читачів у День захисту дітей
 
Грандіозний, веселий та яскравий фест у рамках програми літнього відпочинку дітей «Будь на часі з бібліотекою» влаштувала бібліотека Чижевського для малечі в День захисту дітей у Кропивницькому.
 
Більше десятка майстер-класів, інтелектуальні та рухливі ігри, книжкові виставки, фотозони та зони відпочинку на зеленій траві чекали на дітлахів. Хлопці гралися в роботів, настільний футбол та кінект, дівчата шили сердечки та котиків. Усі разом робили з паперу веселих тваринок, янголів-охоронців, квіти та метеликів, книжкові закладинки та багато іншого.
 
Хтось здійснив віртуальну подорож до Діснейленду та дізнався про 7 чудес країни, а хтось вгадував тварин за їхніми слідами, а казки - за їхніми героями. Одні грали в ерудит-лото та краєзнавчі ігри «Зрозумій мене», «Чи знаєте ви своє місто?», інші складали карту-пазл Кіровоградської області, пізнавали будову людського тіла, малювали на асфальті, дивилися мультики, грали в шахи та багато іншого.
 
Батьки теж не були пасивними спостерігачами і брали участь в усіх заходах, а найсміливіші згадали власне дитинство - стрибали на скакалці та грали в класики.
 
Запрошуємо дітей та дорослих на наші бібліотечні заходи!» - зазначила директорка ОУНБ імені Дмитра Чижевського Валентина Животовська.
 
 
 
 
 
Учасники фесту отримували в пам'ять про захід книжки, м’які іграшки, олівці, фломастери, розмальовки, соки, закладинки, блокноти або наліпки. Під час заходу хлопці та дівчата з’їли три коробки морозива, десять кіло цукерок та халви і випили 40 літрів води.
 
Бібліотека Чижевського дякує Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за можливість придбати все необхідне для майстер-класів, а голові ОВА Андрію Райковичу на солодкі подарунки.
 
«Сьогоднішнім фестивалем ми розпочали великий цикл в рамках культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів під час літніх канікул. В Україні війна, але ж діти залишаються дітьми. Ми повинні захистити їх, підтримати і зробити все, щоб вони відчували себе щасливими.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий