У Кропивницькому під час тестування виявили хворих на гепатит

1 июня 2022 11:06 494 0 Медицина
У Кропивницькому під час тестування виявили хворих на гепатит
 
На ВІЛ протестували більше ста осіб.
 
У рамках тижневої акції "Здоров’я – це наш код нації", приуроченої до Дня пам’яті померлих від СНІДу, благодійні організації протестували на ВІЛ понад сто осіб.
 
З нагоди пам’ятної дати БО "100 відсотків життя. Кропивницький" та ОБФ "Повернення до життя" у період з 13 по 20 травня запрошували до себе в офіси всіх охочих безкоштовно протестуватися на ВІЛ те гепатит С. До того ж, соціальні працівники проводили тестування в районах та містах Кіровоградщини (зокрема, Смоліно, Новгородка, Світловодськ, Добровеличківка, Новоукраїнка). Загалом свій ВІЛ-статус дізналися 78 осіб, з них утрьох виявлено гепатит С.
 
У рамках акції, в День вишиванки, на центральній площі Кропивницького соціальні працівники протестували на ВІЛ та гепатит С 30 осіб, з яких у чотирьох виявили гепатит. Серед протестованих – жителі з Кропивницького та внутрішньо переміщені особи Харкова, Києва та Київської області. Серед перехожих було поширено 25 оральних (слинних) тестів на ВІЛ для самотестування, а також візитівки, інформаційні буклети та браслети Ніт ВІЛ.
 
- Я прочитала про акцію у ЗМІ, тому прийшла перевірити своє здоров’я. Подібні акції в наш час дуже корисні, адже зараз, коли думки про війну, ми забуваємо про своє здоров’я, - каже жителька міста Ірина.
 
Подібні профілактичні заходи сприяють формуванню позитивного ставлення українців до власного здоров’я. Пам’ятайте: здорова людина - здорова Україна!
 
МЕРЕЖА
25006, Україна, м. Кропивницький, e-mail: kovlgv@ukr.net
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий