Збройні сили України вже працюють з французькими артустановками CAESAR

26 мая 2022 09:40 835 0 АТО
Збройні сили України вже працюють з французькими артустановками CAESAR
 
Французькі 155 мм САУ вже воюють в Україні, повідомляє сайт Мілітарний.
 
Французькі колісні 155 мм самохідні артилерійські установки CAESAR вже на території України і застосовуються проти ворога.
Про це свідчить відео, яке поширили українські військовослужбовці в соціальних мережах.
 
На відеокадрах видно бойове застосування. На одному зі снарядів бійці написали “За Маріуполь!”
 
Ймовірно, французькі САУ перебувають у складі однієї з артилерійських бригад. Волонтер Фонду Сергія Притули Роман Сініцин у твітері написав: “В однієї з артбригад ці приколи є уже давно“.
 
Директор Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут уточнив, що САУ в Україні вже тривалий час: “То шо по Цезарях? Місяць як насипають“.
 
Про передачу Україні САУ CAESAR від Франції стало відомо 22 квітня 2022 року. Тоді президент країни Емануель Макрон в інтерв’ю повідомив, що постачає Україні різноманітну зброю “від Міланів (ПТРК Milan – Мілітарний) до Цезарів” і планує надалі це робити.
 
Тоді французькі медіа висловлювали припущення, що буде поставлено дивізіон цих САУ (12 одиниць). Українські військові пройшли навчання у Франції.
 
18 травня Макрон заявив, що поставки зброї в Україну будуть нарощуватися.
 
САУ CEASAR – французька колісна 155 мм самохідна гармата розробки GIAT Industries. Серійно виробляється з 2007 року. В армію Франції було поставлено 72 одиниці.
 
Калибр - 155 мм. Возимий боєзапас – 18 снарядів. Скорострільність – 6 пострілів за хвилину. “Цезар” здатний використовувати всю номенклатуру натівських 155-мм артснарядів.
 
В якості шасі САУ для французької армії використовується Renault Sherpa 5 6×6.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий