3D-моделювання в сучасній медицині: опановуйте нові компетенції зі службою зайнятості

25 мая 2022 13:09 229 0 Экономика
3D-моделювання в сучасній медицині: опановуйте нові компетенції зі службою зайнятості
 
Ви маєте фахову передвищу медичну освіту? Володієте інформаційно-комп’ютерними технологіями на рівні користувача Windows, а також навичками роботи з редакторами AutoCAD або іншими CAD програмами?
 
Є бажання підвищити професійні компетенції у використанні 3D-моделювання у медичній сфері? Служба зайнятості організовує курси цільового призначення за навчальною програмою «Використання 3D-моделювання у медичній сфері».
 
Навчання проводитиметься в онлайн режимі викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
 
Слухачі курсів матимуть змогу підвищити кваліфікацію в оволодінні інноваціями у створенні 3D-моделей за знімками магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії.
 
Старт навчання – 30 травня 2022 року.
 
Умовами направлення на навчання є:
  • комп’ютерна грамотність;
  • здатність до просторової уяви;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.
 
Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
Якщо вас зацікавила інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або зайдіть на Telegram-канал Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий