• 23 трав. 2022 17:08
  • 600
    • Новина Кіровоградщина: Кропивницькі легкоатлети здобули п’ять медалей на чемпіонаті області Ранкове місто. Кропивницький

Легкоатлети Кропивницького гідно представили рідне місто на чемпіонаті області на підтримку ЗСУ, інформує у ФБ міська рада.

Минулої суботи, 21 травня, у селищі Олександрівка відбувся відкритий чемпiонат областi з легкоï атлетики на підтримку Збройних Сил України «До Перемоги разом».

Змагання зібрали майже 100 учасників із Кіровоградської та Черкаської областей, серед них і 9 атлетів КДЮСШ № 2 Кропивницької міської ради. Кропивницькі спортсмени завоювали 3 золоті та дві срібні нагороди.

Так, Максим Свид посів перше місце в бігові на 400 метрів, Анна Карандукова перемогла у стрибках в довжину та стала срібною призеркою в бігові на 100 метрів. У змаганнях з чотириборства Владислав Тесленко завоював золоту медаль, а Дарина Скрипнікова посіла друге місце.

Тренують кропивницьких легкоатлетів Олена та Олександр Тесленки.