У Кропивницькому в останню путь провели шістьох Воїнів-захисників

19 мая 2022 14:26 324 0 Общество
У Кропивницькому в останню путь провели шістьох Воїнів-захисників
 
Сьогодні, 19 травня, Кропивницький знову в жалобі за загиблими від рук російських загарбників земляками. 
На Алеї Слави Далеко-Східного кладовища рідні, друзі, земляки, бойові побратими попрощалися з воїнами-Героями: солдатами Юрієм Євенком, Олександром Гордієнком і Василем Пугачем, старшиною Віталієм Кулішем та головним сержантом Артемом Кожухарем, Андрієм Семеновим.  
 
Стрілець-снайпер Юрій Євенко загинув 5 травня неподалік Великої Новосілки Донецької області від кульового поранення, а солдат резерву запасної роти Олександр Гордієнко 21 квітня теж на Донеччині отримав несумісні з життям поранення внаслідок артилерійського обстрілу українських позицій в районі Новобахмутівки.
Гранатометник Василь Пугач загинув від ран 9 травня під час ворожого мінометного обстрілу, 13 травня смертельне поранення отримав і оператор розрахунку ППРК “Стугна-П” Віталій Куліш, а серце бійця механізованої роти Артема Кожухаря перестало битися 11 травня. Українські воїни полягли в боях за Луганщину.
 
Андрій Семенов загинув на Луганщині в населеному пункті Тошківка внаслідок ракетного обстрілу 12 травня, прошання з українським воїном проходило на вул. Краснодарська (район Балашівка).
     
Панахиду за загиблими відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.
 
 
 
 
 
 
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий