Кропивницькі дефлімпійці привезли медалі з Дефлімпійських ігор

18 мая 2022 09:24 510 0 Спорт
Кропивницькі дефлімпійці привезли медалі з Дефлімпійських ігор
 
Кропивницькі дефлімпійці внесли вагомий внесок у загальнокомандну перемогу збірної України, інформує міська рада у ФБ.
 
У бразильському місті Кашіас-ду-Сул завершилися XXIV літні Дефлімпійські ігри. Українська збірна за результатами змагань виборола найбільшу кількість нагород, гідно представили нашу державу й кропивницькі спортсмени.
 
Вихованці КДЮСШ №3 Кропивницької міської ради Сергій Фомін та Олександр Костик більш ніж гідно представили рідне місто на всесвітньому спортивному форумі для спортсменів із вадами слуху.
 
Так, Сергій Фомін став срібним призером у стрільбі з малокаліберного пістолета та посів третє місце в дисципліні “швидкострільний пістолет”, а Олександр Костик виборов дві “бронзи” – в стрільбі з пневматичної гвинтівки (мікст) та індивідуальних змаганнях із малокаліберної гвинтівки. Тренує спортсменів Олена Ібрагімова.
 
З вагомим олімпійським трофеєм повернулися додому й спортсмени-плавці: вихованці КДЮСШ №1 Кропивницької міської ради Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко та Владислав Гриценко під керівництвом Заслуженого тренера України Олени Кузніцової. 
 
Загалом на літній Дефлімпіаді кропивницькі спортсмени в змаганнях з плавання та кульової стрільби завоювали 22 медалі різних ґатунків.
Вітаємо наших переможців і бажаємо їм нових спортивних успіхів на найбільших спортивних аренах світу!
 
У загальному заліку Ігор збірна України виборола перше місце, поставивши золоту футбольну крапку у матчі з Францією: в України 138 медалей,  з яких 62 — золоті, 38 — срібних і 38 — бронзових.
 
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий